تبلیغات
کوچه های دلتنگی - مطالب آذر 1393

کاربر عزیز،
به وبسایت کوچه های دلتنگی خوش آمدید

10 مرکز خرید برتر هنگ کنگ + عکس

10 مرکز خرید برتر هنگ کنگ

Top 10 Shopping Malls in Hong Kong

 

هنگ کنگ یکی از برجسته ترین مراکز خرید چین و مرکز مد لباس به شمار می رود. اما به اینجا ختم نمی شود! مطمئن باشید از گشت و گذار در بازارهای هنگ کنگ پشیمان نخواهید شد.

 

1images-icon- مرکز خرید لندمارک(مرکزی)

 

 

مرکز خرید لند مارک هنگ کنگ، معروف به بازار مرکزی، یکی از قدیمی تزین و برجسته ترین مراکز خرید هنگ کنگ می باشد که بین هتل ماندارین و برج های اداری واقع شده است. فروشگا های شیک در 5 طبقه ، بهترین مارک های بین المللی در اسیا را عرضه می دارند.

 

مرکز خرید لند مارک

مرکز خرید لند مارک

 

2images-icon- مرکز خرید هاربر سیتی

 

 

مرکز خرید هاربر سیتی هنگ کنگ ، واقع در تسیم شا تیسو، بخش خرده فروشی دارای بیش از 700 فروشگاه، 50 سالن غذاخوری و 2 سینما در چهار طبقه می باشد. بازار هاربر سیتی به چهار بخش تقسیم شده است: ترمینال، هتل آرکاد هنگ کنگ، بازار و مرکز تریح و سرگرمی.

 

مرکز خرید هاربر سیتی

مرکز خرید هاربر سیتی

 

3- مرکز خرید پسیفیک پالاس (دریایی)

 

مرکز خرید پسیفیک پالاس، در یک موقعیت فوق العاده در مرکز هنگ کنگ با نمای زیبایی از بندر هاربر واقع شده است. بازار پسیفیک یا همان اقیانوس آرام دارای بیش از 130 فروشگاه در 3 طبقه می باشد.

 

مرکز خرید پسیفیک پالاس

مرکز خرید پسیفیک پالاس

 

4images-icon-مرکز خرید آی اف سی

 

 

بازار IFC در بالای ایستگاه هنگ کنگ واقع شده است و دارای 200 فروشگاه، یک سینما، سالن بدنسازی در چهار طبقه می باشد. ارزش این را دارد که فقط برای صرف شام و نهار به این مرکز خرید IFC هنگ کنگ بروید.

 

بازار آی اف سی

بازار آی اف سی

 

5images-icon- مرکز خرید تایمز اسکوئر

 

 

مارک های معروف  داخلی و بین المللی، مثل مارکس اسپنسر، در این مرکز خرید تایمز اسکوئر هنگ کنگ، به مردم معرفی شدند. تایمز اسکوئر با بیش از 14 طبقه ، و فروش مارک ها و برندهای تجاری، به شهرت منحصر به فردی دست یافته است.

 

مرکز خرید تایمز اسکوئر

مرکز خرید تایمز اسکوئر

 

6images-icon- مرکز خرید المنتس

 

 

فلز، چوب، آب، آتش و زمین عناصر پنجگانه چینی ها می باشد و از همین رو نام این مرکز خرید المنتس یا همان عناصر پنجگانه نامیده شده است که در غرب کولون، منطقه ای فوق العاده ، واقع شده است. این بازار النت دارای مارک های تجاری، سالن های غذاخوری، و سینمایی با ظرفیت 1600 نفر، می باشد.

 

مرکز خرید المنتس

مرکز خرید المنتس

 

7images-icon- مرکز خرید فستیوال واک

 

 

مرکز خرید فستیوال واک هنگ کنگ محل مناسبی برای خرید، سرگرمی و غذاخوردن می باشد. این بازار، بزرگترین زمین اسکیت روی یخ در آسیا را دارد. یک سینما و نمایشگاه های هنری نیز از رویدادهای برجسته در این فروشگاه بزرگ می باشد.

 

مرکز خرید فستیوال واک

مرکز خرید فستیوال واک

 

8images-icon- مرکز خرید نیو تاون پلازا

 

 

مرکز خرید نیو تاون پلازا یک مجموعه بزرگ می باشد که شامل سه پاساژ بزرگ می شود. بخش اصلی این مرکز خرید، دارای یک برج 9 طبقه می باشد با یک سینما، فروشگاه، سینما، یک باغ در پشت بام و یک مرکز تفریحی برای کودکان. پس اگر فرندان کوچک و خردسال دارید،  این مرکز خرید نیو تاون پلازا در هنگ کنگ، قطعا همان جایی است که باید بروید.

 

مرکز خرید نیو تاون پلازا

مرکز خرید نیو تاون پلازا

 

9images-icon- مرکز خرید سوگو

 

 

مرکز خرید SOGO در هنگ کنگ واقع در خیابان یی وو در نزدیکی تایمز اسکوئر، یکی از مجتمع خرید های بزرگ و متخصص در مارک های ژاپنی می باشد. این مرکز خرید 19 طبقه بی نظیر هر چیزی از مد و لباس، اسباب بازی، پوشاک بچگانه، الکترونیک و.. را به عرضه خرید می گذارد.

 

مرکز خرید سوگو

مرکز خرید سوگو

 

10images-icon- مرکز خرید وینگ ان

 

 

مرکز خرید وینگ ان، یک نام خانگی در سراسر هنگ کنگ می باشد و به عنوان یکی از بهترین و لوکس ترین فروشگا ه ها شناخته شده است. این بازار محل فروش تجهیزات خانگی، مد و لباس، وسایل الکترونیکی ، اسباب بازی و … می باشد.

 

مرکز خرید وینگ ان

مرکز خرید وینگ ان

 

برای دریافت اطلاعات در مورد ویزای چین، و تهیه بلیط هواپیما چین و بلیط هواپیما هنگ کنگ، با ما تماس بگیرید.